^Zpět na hlavní stránku

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Tábořiště  Borečov leží blízko břehu Borečovského rybníka, v atraktivní lokalitě romantického lesního údolí mezi obcemi Ujkovice a Rabakov, asi 10 km jižně od Dolního Bousova. Příroda tu nabízí lesy vhodné k výletům i hrá. Máme dostatečné prostory pro zajištění zajímavého programu při špatném počasí (velká jídelna, armádní stan, krytá venkovní jídelna ), stravování je zajištěno 5x denně v hlavní budově tábora. Dále jsou zajištěné umývárky, sprcha a táborová marodka.

Pro koupání využíváme blízký rybník s písčitou pláží, nezbytným doplňkem areálu tábora je také hřiště, ohniště a pingpongové stoly. Samozřejmostí je neustály zdravotnický dohled.

Děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Oddíly dělíme na skupiny, z nichž každá má svého vedoucího a praktikanta. Oddíly jsou smíšené (kluci a holky dohromady). Díky takovému rozdělení můžeme konkrétní činnost oddílů i celotáborovou hru lépe přizpůsobit zájmům, vyspělosti a schopnostem dětí. Pečlivě připravený program probíhá pod vedením osvědčeného kolektivu zkušených vedoucích.

 

Sobota 29.7.2023 - odjezd Borečov 10:00, příjezd Bozkov náměstí  v 11:00 - 11:30, prosíme rodiče o dochvilnost při vyzvednutí dětí.

 

Kdo si vyzvedává děti přímo v táboře, tak , prosíme o čas 9:30.

 

 

Emailová adresa pro případný vzkaz dětem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa pro písemné vzkazy dětem:        Tábor Borečov
                                                              Hasiči Bozkov
                                                              294 48 Domousnic

 

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bozkov v roce 2023 uskutečnil projekt Letní tábor SDH Bozkov - Borečov 2023 který obdržel podporu v rámci Dotačního fondu Libereckého kraje,  č. 1.2 – Podpora Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Libereckého kraje.

 

Za udělenou podporu srdečně děkujeme

Nezbytná výbava:
Spací pytel, karimatka, ešus + lžíce, pevné boty, použitelné gumáky nutné !!! , tenisky, sandále, pláštěnka, láhev na nápoj
svítilna + baterie, kapesníky, kšiltovka, větrovka, bílé triko na batikování, baťužek
hygienické potřeby v obalu, min. 6x spodní prádlo a ponožky, plavky, svetr, cca 300,- Kč kapesné, nůž, boty do vody ( starší obuv )
psací potřeby, 5x triko, šortky,tepláky,mikyna, čepice, opalovací krém, repelent, oděv na spaní, pohárek na zuby

Doporučená výbava: hudební nástroj, doporučujeme 14 dní pře nástupem užívat B-Complex

Zakázané věci: potraviny podléhající zkáze, alkohol, cigarety, drogy, drahá elektronika, cenné předměty - šperky, drahé hodinky, vysoké částky peněz.

Sbor dobrovolných hasičů Bozkov
Karel Čermák
Bozkov
512 13 Bozkov
Tel.: 603 998 743,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o dopravě:

 

Dopravu dětí na tábor zajišťuje SDH Bozkov, odjezd ze Bozkov náměstí.

Samozřejmě je možné dopravit své dítě po individuální domluvě přímo do tábora - nutno domluvit

 

Harmonogram pro rok 2020

Odjezd dne: Neděle 26.7.2020
Čas: 14 hodin  náměstí Bozkov

Příjezd dne: Neděle 2.8.2020
Čas:  Bozkov - náměstí - ( čas bude upřesněn), předpoklad 11 - 13 hodin